Keşfet

Türkiye’nin en popüler tatil merkezlerinden biri olan Kaş, Akdeniz Bölgesi’nde, Antalya’nın batı sınırında yer almaktadır. Kaş, turizm cenneti Antalya’ya bağlı bir ilçe olarak, yazın tatil için ülkemizde en sık tercih edilen yerlerden biridir.

Batıda Eşen Çayı ile Muğla‘dan ayrılan Kaş, doğuda Demre; kuzeyde ise Elmalı ilçeleriyle çevrelenmiştir. Akdeniz kıyısında, harika bir konumda yer alan Kaş’ın tam karşısında Yunanistan’a bağlı Meis Adası bulunur. Yaklaşık 70 kilometrelik bir kıyı şeridine sahip olan Kaş, el değmemiş koyları, plajları ve kumsallarıyla harika bir tatil deneyimi sunar.

Bunun yanı sıra, söz konusu ilçe tarihi anlamda da oldukça köklüdür. Zira Kaş’ta Antiphellos Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti, Phellos Antik Kenti, Aperlai Antik Kenti, İsinda Antik Kenti (Belenli), Simena Antik Kenti ve Batık Şehir gibi pek çok antik şehir yer almaktadır.

Antik şehirler ilçede hem sualtında hem de su üstünde harika görüntüler sunmaktadır. Ayrıca Kaş ekstrem doğa sporları açısından da Türkiye’de kendini kanıtlamış bir ilçedir. Dolayısıyla Kaş’ta yapılacak şeyler saymakla bitmez!

Kaş & Çevresi

Antalya / Kaş bölgesinin birbirinden güzel plajlarla kaplı olmasına ek olarak burada görülebilecek pek çok antik kent ve tarihi eser bulunmasıdır.

Catamaran & Tekne Turları

Kekova, doğa ile tarihin bütünleştiği ve turkuaz denizin binlerce koyla çevrildiği bir yeryüzü cennetidir.

Araç Kiralama

Tatilde Kaş'ı ve çevresini özgürce keşfetmek isteyen misafirlerimiz için araç kiralama servisimiz bulunmaktadır.

VIP Havalimanı Transfer

Dalaman ve Antalya Havalimanlarından sizi VIP araçlarla karşılayacak transfer hizmetleri için yapmanız gereken tek şey, uçuş bilgilerinizi bizimle paylaşmak.

Rezervasyon
Hemen
Ara
İletişim